Megi Pojani e paska motrën një ‘super këngëtare’ (video)

LAJME

Ina Pojani është një nga emrat që njihet veçanërisht nga gjenerata e re.

Për faktin se është motra e Megi Pojanit së pari dhe sepse ka imazhin e një blogger-eje me dhjetëra mijrëra ndjekës në Instagram.

Por, shumë lehtë, Inën do mund ta njihnit edhe si këngëtare.

Befasinë e ëmbël, ajo na e ka zbuluar mbrëmë kur ka publikuar një ripërpunim të saj të këngës “Doja” të Flori Mumajesit.

Ina ka lënë gojëhapur të gjithë me zërin e saj të përkryer.

Ku ke qenë deri tani moj vajzë? /Prive.al