Megi Pojani heq sytjenat nga trupi në parking të kerreve

Megi Pojani heq sytjenat nga trupi në parking të kerreve

Bukuroshja Megi Pojani, ka postuar disa fotografi të reja në llogarinë e saj instagram.

Teksa kishe pozuar para kamere, ajo u sigurua të shfaq format e saj trupore, shkruan InfoKosova.

Në një parking për vetuar Megi e freskoj instagramin e saj me poza të reja.

Vëmendjen e fansave e mori detaji, ku shihet se Megi në njërën fotografi kishte larguar sytjenat dhe në tjetrën jo.

Pra Megi u zvesh në parking për një fotografi.