O Zot i madh ç’qe kjo! Dy vëllezërit e vegjël binjakë gjenden të pajètë pranë çerdhes

LAJME

Dy djem binjakë janë gjetur të vd ekur brenda një makine pranë një çerdheje. Ngjarja tr agjike ka ndodhur në kontenë e Richland në Karolinën e Jugut, SHBA./Pamjet meP0SHT.

Oficerët kanë vrapuar menjëherë për në vendngjarje pasi kanë marrë raportime se dy foshnje ishin pa ndjenja brenda mjetit. Të vegjlit u shpallën të vd ekur nga infermierët e urgjencës. Pas njoftimit të tr agjedisë, jashtë shiritit rrethues të policisë, janë dëgjuar të qara dhe ulërima.

Nuk dihet nëse çerdhja është e përfshirë në të dhe as mosha ekzakte e fëmijëve. Policia po heton ende për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.