Pas shumë muajsh, Jess Kadiu pranon se ka qenë në lidhje dashurie me Robert Berishën

Pas shumë muajsh, Jess Kadiu pranon se ka qenë në lidhje dashurie me Robert Berishën

Muaj më parë në mediat rozë u përfol se Robert Berisha është në lidhje dashurie me modelen Jess Kadiu.Dyshja u fotografuan së bashku për pushime në Turqi, mirëpo Roberti aso kohe tha se thjesht ishin për xhirime të një emisioni.E pesë muaj më vonë, tashmë ka folur vet modelja përmes një shkrimi të gjatë në Instagram, ku ka pranuar se ka qenë në lidhje dashurie me Robertin sht1pe rek1am dhe sh1ko v1deon: