Si ta ‘sillni’ burrin për 2 sekonda në shtëpi? Rezarta Shkurta zbulon sekretin, ja ç’i bëri Ermalit

LAJME

Rezarta Shkurta është mjaft aktive në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto në rrjetin social Instagram ku zbulon sekretin se si ‘ta sillni’ burrin për 2 sekonda në shtëpi.

Rezarta publikoi një foto në rrjetet sociale të një maceje të shtrirë në krevat me këmbët përpjetë ku shkruan: “Ermal dreka është gati”. Ajo ka publikuar edhe përgjigjen e bashkëshortit, që menjëherë ka shkruar: “Erdhaaaa.” Rezarta ndau mesazhet me ndjekësit në Instagram dhe shkoi se kjo është mënyra më e thjeshtë për të bërë të mundur që burri të kthehet shpejt në shtëpi.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.