Sveçla kujton Mikullovcin: Veprimtaria e tij është udhëzues i punëve e angazhimeve tona të përditshme

Sveçla kujton Mikullovcin: Veprimtaria e tij është udhëzues i punëve e angazhimeve tona të përditshme

Sot bëhen 1 vjet nga vdekja e artistit dhe politikanit Adem Mikullovcit.

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla, ka kujtuar Mikullovcin, duke thënë se veprimtaria e tij është udhëzues i punëve e angazhimeve tona të përditshme

Postimi në Facebook:

Sot bëhen 1 vit pa veprimtarin që i mungon skenës politike e artistit që i mungon skenës.

Veprimtaria e pashoq e Bacës Adem është udhëzues i punëve e angazhimeve tona të përditshme. I përjetshëm kujtimi për të. Gjithmonë pjesë e rrugëtimit tonë politik