Tallen me shqiptarët? Pasi thanë se u ndanë Andi dhe Melisa publikojnë foto me pullë të kuqe

Tallen me shqiptarët? Pasi thanë se u ndanë Andi dhe Melisa publikojnë foto me pullë të kuqe

Andi dhe Melisa u rikthyen vetëm pak ditë më parë, por duken më të dashuruar se k urrë. Ish-konkurrentja ka publikuar në Instastory një video ku shihen duke shkëmbyer puthje pasionante.

U ribashkuan, Andi dhe Melisa rikthehen edhe në Instagram me foto të nxehta

“Dashni”, ka shkruar Melisa krahas videos së nxehtë, e cila tregon se gjërat mes t re po shkojnë për bukuri.

Kujtojmë se lidhja e Andit dhe Melisës u zbulua pas daljes nga programi, pasi kishte kohë që përflitej në rrjet.