Tayna nd.ez rrjetin/ Tregon trupin elegant dhe të pasmet, foto nga pishina në SHBA

Tayna nd.ez rrjetin/ Tregon trupin elegant dhe të pasmet, foto nga pishina në SHBA

Tayna shfaqet shumë në formë pranë një pishine. Ajo nuk ka hezituar të tregojë edhe të pasmet e saj.

Tayna, reperja e njohur shqiptare është e njohur jo vetëm për këngët e saj, por edhe për format e saj trupore. Së fundimi ajo ka postuar një foto në ‘Intagram’, ku shihet e veshur me bikini dhe shfaqet seksi se kurrë.

“Këmbët më të gjata se premtimet e njerëzve”, shkruan reperja krahas fotos ku shfaqet pranë një pishine.

Tashmë, pas publikimit të këngës së re “Qe Qe”, ajo ndodhet në Kaliforni, nën shoqërinë e deputetit kosovar, Daut Haradinaj. Mesa duket po shijon atje disa ditë pushimi.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.