U kapën në hotel zhv eshur, vjen lajmi bo mbë për Zogun e Tiranës dhe bosin nga Mamurrasit

U kapën në hotel zhv eshur, vjen lajmi bo mbë për Zogun e Tiranës dhe bosin nga Mamurrasit

Që Hermes Nikaj, i njohur si Zogu i Tiranës, intrigon kureshtjen e shqiptarëve, kjo është vërtetuar me vitet e tij në ekran. Hermes u lirua nga paraburgimi i 313-ës 4 muaj më parë dhe vijon të jetë në masën e sigurisë “Arrest shtëpie”, pa të drejtën që të dalë nga shtëpia, veçse për arsye shëndetësore dhe emergjente, gjithnjë me leje nga gjyqësori. Ende nuk ka një vendim të formës së prerë pasi s’janë mbyllur hetimet, por përfaqësuesit ligjorë të Nikajt kërkojnë pafajësi. Mësohet se arrestit në shtëpi të moderatorit po i vjen fundi dhe se në shtator pritet që ai të rifitojë lirinë e plotë, për t’iu rikthyer ekranit, thonë burime pranë 26-vjeçarit.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Kujtojmë që Hermes Nikaj u ndalua në një dhomë hoteli jashtë Tirane me partnerin e tij nga Mamurrasi, që sipas mediave ishte një sipërmarrës i njohur. Sipas portaleve asokohe, ai u kap i zhveshur në momentin kur ndërhyri Policia, me një zotëri nga Kurbini. Zogu ishte përfolur edhe më parë për biseksualitetin e tij, por vazhdimisht e mohonte duke bërë publike lidhje me femra s exy, siç ishte edhe bashkëjetesa me një nga partneret e Hermesit, duke e deklaruar hapur lidhjen e tyre edhe në intervista televizive. Së fundi u përfol në media marrëdhënia e Hermesit me bosin nga Mamurrasi, megjithatë po thuhet se i është dhënë fund historisë mes dy djemve dhe se nuk kanë më kontakte së bashku, sipas mikeshave të Nikajt.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.